בניית אתרים

פורטל מדיה הוקמה בשנת 2005 וגדלה להיות חברה מובילה בתחום בניית אתרים באינטרנט. כיום יחד עם מאות לקוחות מרוצים ידע וניסיון בתחום ה-Web, פורטל מדיה מספקת פתרונות לבניית אתרים מתקדמים של מערכות חכמות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

קוד HTML תקני

 

שירותי בניית אתרים כוללים:

  • פיתוח
  • עיצוב גרפי
  • אחסון אתרים
  • קידום אתרים (SEO)
  • ניהול ותחזוקת האתרים

שפות תכנות וסביבת עבודה:

  • HTML / HTML5 / XML / XHTML
  • PHP
  • MYSQL
  • VBS
  • VBS / CSS / CSS3 / JAVASCRIPT / JQUERY

זרימת עבודה לבניית אתרים בפורטל מדיה


זרימת עבודה לבניית אתרי אינטרנט

1. שלב אפיון

תהליך האפיון והעיצוב יעשה במשותף על מנת למצוא קו עיצובי המאפיין את צורכי האתר. בשלב זה נערוך מפגש ראשוני ונמלא יחד בריף (שאלון) פונקציונלי לצורך הבנת ולמידת ייעוד האתר, קהל היעד, סביבת העבודה, הבנת המודל העסקי, גיבוש רעיון כללי, הנעה לפעולה, הבנת היתרון היחסי והבידול שיש לעסק על מנת שנוכל להביאו לידי ביטוי באתר.

לאחר סיום מילוי בריף יערך שאלון נוסף לצורך אפיון וויזואלי כנגזרת האפיון הפונקציונלי לבניית בסיס מבנה העיצוב, זרימת עבודה וחוויית משתמש.

2. שלב איסוף חומרים

שלב זה הינו שלב מפתח להקמת האתר בשלב זה נאסוף את כל החומרים הרלוונטיים: גרפיקה (במידה ויש), טקסט, תמונות, חומר שיווקי, פרסומים קיימים ויחד נמזג עם האפיון הפונקציונלי והוויזואלי.

3. שלב פיתוח

שלב זה הינו שלב הקמת האתר: רכישת דומיין נבחר, הטמעת מערכת ניהול תוכן (CMS) והגדרתה, חיתוך HTML של העיצוב הנבחר.

לצורך תיאום ציפיות והתקדמות העבודה נציג אחת למס' ימים בכתובת מאובטחת את התקדמות בניית האתר לצורך קבלת אישור ונעבור יחד ונבצע מעבר בין עמודי התוכן על מנת להכיר את זרימת העבודה בין עמודי התוכן בכללותם.

ביצוע תאימות למערכת ניהול תוכן (CMS). אופטימיזציה למנועי חיפוש:   Google, Bing  ותאימות לדפדפנים מובילים: Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Safari

4. עולים לאוויר

בשלב זה נתאם פגישה נוספת לצורך הדרכה לשימוש עם מערכת ניהול האתר, תיקוני באגים, בדיקות תאימות.

ברכות! בניית האתר הסתיימה והאתר שלך מוכן לעלות לאוויר.

פרסמו את האתר שלכם

כיום אתרי האינטרנט משמשים כ "חנות" וירטואלית המקנה לה שטח אחסון מהגדולים בעולם למעשה כל אדם\חברה אשר מעוניין להציע את שירותיו, מוצריו ואף כישוריו יכול לעשות זאת בקלות באמצעות האינטרנט.
לנוכח עובדה זו הנך יכול בקלות רבה להגדיל את קהל היעד שלך, וכמו כן גם את שוק המתחרים. אתרי האינטרנט הקיימים היום אטרקטיביים ואינטראקטיביים במיוחד, וכן נעשה בהם שימוש רב אפילו חברות גדולות ומבוססות כמו בנקים, משרדי ממשלה ועוד מציעות את שירותיה באמצעות אתרי האינטרנט.

אתר האינטרנט יכול למנף את עסקך בקלות וביעילות. כל שעליכם לעשות זה לקדם את האתר לכמה שיותר גולשים.

שיתפו איתנו פעולה

תחום בניית אתרים באינטרנט תלוי רבות הן בדרישתך והן בתקציבך, לכן לפני שאתה ניגש לבנות אתר אינטרנט חשוב טוב לשם מה אתה צריך אותו, ומה התועלת שאתה מצפה שהוא יביא עמו.

לא משנה באיזה עסק מדובר, פורטל מדיה תעזור בהשגת היעד באמצעות אפיון, מחקר מעמיק וחשיבה יצירתית בשילוב כל הכלים הנדרשים להשלמת המשימה. חותמת איכות זו מורכבת מצוות בכיר ומגובש במטרה להבטיח רמת גימור איכותית שלב אחר שלב להשגת היעד הסופי.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר ו/או תיאום פגישה בכדי שנוכל לבצע תשאול/אפיון ראשוני לחזון שלכם בהתאמה אישית לעסק שלכם.