עיצוב אתר

פלג-ניא לוגוחטיבת הייצור לתעשייה, בעלת ניסיון רב שנים של ייצור חלקים בעיבוד שבבי עבור לקוחות מובילים בישראל ובחו”ל. ראשית פעילות החטיבה בשנות ה-60, לאורך השנים ביססה החטיבה את מעמדה כמובילה בתחום בזכות השילוב המנצח של טכנולוגיות מתקדמות, הליווי ההנדסי, הפתרונות היצירתיים, היכולת ללוות את הלקוח משלב הקונספט והפיתוח לשלבי הייצור mass production ולספק פתרונות מקיפים בתחום בהתאם לדרישת הלקוח.
לוגו - מפעלי הנדסה רמיםמפעלי הנדסה רמים בע"מ מייצר עמודי חשמל, פורטלים לתחנות השנאה, עמודי סלולאר וגשרים מתכתיים לחישמול רכבות ממסבך קונסטרוקטיבי ממתכת זה הרבה מאוד שנים עבור חברת החשמל לישראל, חברות פרטיות בישראל ולפרויקטים לאומיים שונים.
אלתרמנס לוגוקבוצת "אלתרמנס" הוקמה על ידי רן ודן אלתרמן, שהיו אלופי ישראל בטריאתלון בשנים 2001-2011, וספורטאי עילית בארץ ובעולם. הקבוצה הוקמה לאחר 20 שנות קריירה פעילה, מגוונת ומרובת הישגים. רן ודן אלתרמן, המצוידים בניסיון עשיר ובידע רב, פועלים היום לפיתוח הספורט העממי, המקצועי והתחרותי בארץ. שיטת האימונים מבוססת על קשר אישי הדוק עם הספורטאי ומתן מענה לכל הרמות בכל הגילאים.
לוגו אלטרנטיבהאלטרנטיבה היא חברת ייעוץ אחרת הנותנת פתרון תפור לצרכי הלקוח, אצלנו כל לקוח הוא לקוח אסטרטגי הנהנה מהידע והנסיון המוכח של החברה ומקבל מענה התפור לדרישות וצרכי האירגון. אלטרנטיבה הינה בעלת נוכחות ומובילות בשוק הישראלי.
Cactus logo
DanTec logoדנטק הנה יצרנית פרופילים מפי.וי.סי לתעשייה, חקלאות ובנין. צנרות תעלות לחשמל תריסים ופרופילים לפי הזמנת לקוח.
Avian Trasport logoAvian Transport is known to provide the most dependable and efficient custom-made freight management and supply chain solutions to our customers worldwide.
לוגו מרפאת RDCהמרכז הרב-תחומי לרפואת שיניים, הממוקם בלב פארק המדע של רחובות, סמוך לתחנת הרכבת, הוא המקום שנועד לעזור לך לשמור על שיניים בריאות ויפות לאורך זמן. מרפאת RDC הנה מרפאה לכל המשפחה. במרפאת RDC מטפלים במכלול הבעיות בשיניים ובפה, בכל גיל, מינקות ועד שיבה טובה. במרפאת RDC עוסקים במגוון רחב של תחומים, על מנת לתת מענה לכל בעיה. אנו עושים כל מאמץ לתת טיפול איכותי תוך הטמעה של טכנולוגיות ושיטות חדישות.
לוגו מופ צפוןמו"פ צפון משמש כיחידת המחקר והפיתוח של היצור החקלאי באיזור הצפון- מו"פ צפון פועל בכל מרחב הצפון והוא תוצר איחוד בין יחידות מו"פ מקומיות שפעלו בעבר בצפון.
לוגו נתיבי זרםנתיבי זרם מתמחה בכל הנוגע למערכות מיזוג אוויר, מספקת שירותי יעוץ, תכנון, מכירה והרכבה של כל סוגי המזגנים.